Undervannsfotografering baby 3 | AdO arena
Flag

Undervannsfotografering av baby 3

_IMG9789.max-800x600 (2).jpg

Hopp ned til kursdatoer 👇

Vi ønsker velkommen til undervannsfotografering av babyer som deltar på kurset Baby 3 i AdO arena.

Hvordan foregår fotograferingen?

Babyene fotograferes én etter én, og hver fotografering vil ta noen minutter (ca. 2-3 minutter per barn).
Man kan regne med litt venting, men viktig å komme til booket tidspunkt.

Under selve fotograferingen vil vi ha en egen instruktør som til enhver tid passer på barnet når det skal føres under vann og fotograferes. Fotograferingen skjer på barnets premisser. Det vil si at dersom barnet ikke er klar til å føres under vann, så vil han/hun ikke tvinges til dette. Vi vil da heller fokusere på bilder over vann.

Hvordan mottas bildene?

Ut fra kontaktinformasjonen vi får av deg ved påmelding vil fotografen (etter fotograferingen) sende deg et galleri av bilder som du vil kunne åpne med et eget passord. Du kan velge ut maks to bilder.
Bildene er ucroppet 24 megapixler. Stort nok til å printes på 40x60.

Viktig å kjenne til

Vi kan ikke garantere ansiktsuttrykket til barnet når det fotograferes. Fotografen tar en rekke bilder, og vil plukke ut de beste bildene.

Inngang (for et barn og en voksen) er inkludert i prisen, og man velkommen til å bade etterpå fotograferingen.

Bestill nå

Kontakt

Ved spørsmål, eller andre henvendelser, send en mail til kurs@adoarena.no

Pris

Per barn kr. 950,-

  • ONSDAG 14.00-14.30

    14. jun.

Tilbake til fotografering

AdO arena akkurat nå

Vis alle